Односпальний матрац EMM, Sleep & Fly Organic, Epsilon

Новий товар

Виробник EMM
Тип матраца Двосторонній
Тип пружинного блоку Pocket Spring
Жорсткість сторін матраца 3/3
Висота 240 мм.
Навантаження на одне спальне місце 150 кг.
Єврокаркас Так
Ефект зима/літо Ні
Чохол на блискавці Ні
Гарантія 36 місяців
Нестандартний розмір за 1 м ² 3731 грн.

4 962 грн

Наповнення:

1. Чохол Organic Cotton
2. Інноваційна піна Carbon Foam
3. Термоволокно Eco Felt
4. Незалежний пружинний блок IQ Spring
5. Єврокаркас
6. Термоволокно Eco Felt
7. Інноваційна піна Carbon Foam
8. Чохол Organic Cotton

Опис матеріалів:

Чохол Organic Cotton:
Якісна тканина простібана матеріалом Bio Fiber на основі льону, що дозволяє повітрю природним чином циркулювати всередині матраца, захищаючи його від скупчення вологи та неприємних запахів. Створює оптимальний мікроклімат, дозволяючи шкірі "дихати". Не електризується. Витримує високе навантаження та має відмінну зносостійкість.

Інноваційна піна Carbon Foam:
Це високоеластичний матеріал, який має пористу структуру, за рахунок чого активно дихає і відводить вологу. Піна Carbon Foam покращує ортопедичну підтримку хребта. Є екологічно чистим матеріалом, оскільки не виділяє жодних шкідливих речовин. Нейтралізує неприємні запахи та надає оздоровчий вплив на людину. Має бактерицидні, каталітичні та сорбційні властивості.

Термоволокно Eco Felt:
Матеріал Eco Felt служить бар'єром між пружинним блоком і м'якими шарами матраца, надає виробу додаткової жорсткості та пружності, забезпечує рівномірний розподіл навантаження по всій поверхні виробу. Застосування термоволокна значно збільшує зносостійкість та термін експлуатації матраца.

Незалежний пружинний блок IQ Spring:
Щоб ефективно підлаштовуватися під зміну навантаження, застосовуються так звані «розумні пружини», спочатку вони забезпечують м'якість, а згодом оптимальну підтримку. Їхня особливість у тому, що вони виконані у формі пісочного годинника (вузька талія, широка основа), саме завдяки цьому в одній пружині зосереджено кілька рівнів жорсткості. Основними особливостями є те, що пружинний блок IQ spring витримує велике навантаження, здійснює ортопедичну та анатомічну підтримку хребта, та створює комфортні умови для сну.

Єврокаркас:
Посилення периметра матраца блоком пінополіуретану високої щільності, що надає рівної форми краям матраца на протязі всього терміну його експлуатації. Єврокаркас дозволяє абсолютно комфортно лягати та вставати з матраца, а під час сну усуває ефект "з'їжджання" з краю матраца. Позитивний ефект від використання єврокаркасу можна також відзначити і в санітарно-гігієнічному плані, адже він перешкоджає проникненню значної кількості пилу та вологи у внутрішні шари матраца.