Односпальний матрац EMM, Denim, Indigo

Новий товар

Виробник EMM
Тип матраца Двосторонній
Тип пружинного блоку Pocket Spring
Жорсткість сторін матраца 5/5
Висота 200 мм.
Навантаження на одне спальне місце Без обмежень
Єврокаркас Так
Ефект зима/літо Так
Чохол на блискавці Ні
Гарантія 3 роки
Нестандартний розмір за 1 м ² 3048 грн.

4 914 грн

Наповнення:

1. Чохол стрейч
2. Ортопедична піна
3. Термоволокно Extra Felt із подвійним рівнем захисту
4. Незалежний пружинний блок Pocket Hard
5. Посилений єврокаркас із піни по периметру
6. Термоволокно Extra Felt із подвійним рівнем захисту
7. Ортопедична піна
8. Чохол стрейч

Опис матеріалів:

Чохол стрейч (зима/літо):
Стрейч - легкий і водночас щільний матеріал, що містить у своєму складі натуральні волокна. Тканина добре проводить повітря і вологу, має антимікробні та антистатичні властивості і дуже практична в експлуатації. Вона майже не мнеться, завдяки присутності еластичних волокон. У даній моделі є опція зима/літо. Завдяки цьому спати на ній однаково комфортно будь-якої пори року. Для досягнення ефекту чохол з різних боків виробу прошивають натуральною бавовною та вовною. Бавовна використовується з літнього боку, оскільки має підвищену гігроскопічність. Вона добре вбирає і відводить вологу, забезпечуючи міцний сон навіть у саму спекотну пору. Овеча шерсть ідеально підходить для зими. Вона допомагає швидше розслабитися, зігрітися та прискорює засинання. Також матеріал має бактерицидні властивості.

Ортопедична піна:
Нетоксичний, довговічний та гіпоалергенний матеріал. Завдяки структурним особливостям ортопедична піна сприяє правильному розподілу тиску на різні ділянки тіла, знімає напругу з судин та покращує кровообіг під час сну. Високий рівень щільності матеріалу покращує ортопедичні властивості матраца. Пінополіуретан, що широко використовується сьогодні в матрацах, має комфортну м'якість і водночас гарну пружність.

Термоволокно Extra Felt з подвійним рівнем захисту:
Міцний та жорсткий екологічний матеріал, який служить бар'єром між пружинним блоком та м'якими шарами матраца. Завдяки високому рівню щільності захисні властивості матеріалу збільшено у 2 рази. Це продовжує термін корисної експлуатації виробу.

Незалежний пружинний блок Pocket Hard:
Пружинний блок із збільшеною на 17% кількістю незалежних пружин. Блок незалежних пружин, в якому кожна пружина вміщена в окремий мішечок і прогинається незалежно від інших. Така структура дозволяє рівномірно розподіляти тиск на тулуб людини і підтримувати хребет в правильному анатомічному положенні, а також дозволяє витримати необмежене навантаження на одне спальне місце. Це створює яскраво виражений ортопедичний ефект та гарантує здоровий та комфортний сон.

Посилений єврокаркас із піни по периметру:
Виготовлений із піни високої щільності. Призначений для додаткового зміцнення країв пружинного матраца, запобігання їх деформації та продовження терміну корисної експлуатації виробу. Завдяки застосуванню посиленого євроборту збільшується міцність та жорсткість по периметру матраца, підтримується його правильна форма.