Односпальний матрац EMM, Arabeska, Damask

Новий товар

Виробник EMM
Тип матраца Двосторонній
Тип пружинного блоку Pocket Spring (7-зонний)
Жорсткість сторін матраца 4/4
Висота 220 мм.
Навантаження на одне спальне місце Без обмежень
Єврокаркас Так
Ефект зима/літо Ні
Чохол на блискавці Ні
Гарантія 36 місяців
Нестандартний розмір за 1 м ² 3809 грн.

5 066 грн

Наповнення:

1. Чохол Стрейч із клімаволокном
2. Ортопедична Піна Seven - Z foam з масажним ефектом
3. Термоволокно Ultra protect layer
4. Семізонний Незалежний пружинний блок
5. Єврокаркас
6. Термоволокно Ultra protect layer
7. Ортопедична Піна Seven - Z foam з масажним ефектом
8. Чохол Стрейч із клімаволокном

Опис матеріалів:

Стрейчовий Чохол Floral deluxe:
Складається із стрейчу прошитого клімаволокном. Стрейч - легкий і водночас щільний матеріал, що містить натуральні волокна. Тканина добре пропускає повітря і вологу, має антимікробні та антистатичні властивості і дуже практична в експлуатації. Клімаволокно завдяки вмісту високоеластичних порожнистих волокон регулює термобаланс, стабілізуючи перепади температури під час сну.

Ортопедична Піна Seven - Z foam з масажним ефектом:
Технологія на основі піни підвищеної щільності. Високий комфорт та пружність обумовлюється чередуванням комірок різного об'єму. Такий матеріал набагато зручніший, ніж класична структура, і забезпечує оптимальну адаптацію тіла, виключаючи будь-які дискомфортні відчуття. Комірки піни вільно пропускають через себе повітря, а значить, швидко відновлюють власну початкову форму після посиленого стиснення. Зручна та невагома піна бездоганно підлаштовується під контури вашого тіла, забезпечуючи найвищу ступінь зручності.

Термоволокно Ultra protect layer:
Це неткане синтетичне волокно підвищеної щільності зі збільшеним вмістом волокон джуту, яке виконує дві функції:
- захист внутрішнього наповнення матраца від впливу пружинного блоку, що гарантує додаткову міцність матраца;
- рівномірний розподіл навантаження між шарами наповнення.

Семізонний Незалежний пружинний блок:
Блок незалежних пружин, в якому кожна пружина поміщена в окремий мішечок і прогинається незалежно від інших. Така структура дозволяє рівномірно розподіляти тиск і підтримувати хребет в правильному анатомічному положенні. Для створення різних зон пружності або цілих блоків підвищеної жорсткості застосовується дріт різної товщини, використовуються пружини різних діаметрів. Чим менший діаметр пружини, тим більше проявляється еластичність блоку пружин. Матрац ще краще підлаштовується під контури вашого тіла та посилює анатомічний ефект. Також в даному пружинному блоці пружини, з'єднані в шаховому порядку, працюють незалежно, що дозволяє оптимально розподіляти навантаження тіла, посилюючи ортопедичний ефект. Матрац з таким пружинним блоком має властивість ідеально повторювати контури тіла, що робить його максимально анатомічним. Завдяки цій технології матраца у нього відсутній "ефект хвилі". У пружинному блоці реалізовано 7 зон жорсткості, які забезпечать максимально природне положення хребта під час сну. Двоспальні моделі такого матраца особливо підійдуть для сну людям із великою різницею у вазі.

Єврокаркас:
Посилення периметра матраца блоком пінополіуретану високої щільності, що надає рівної форми краям матраца на протязі всього терміну його експлуатації. Єврокаркас дозволяє абсолютно комфортно лягати та вставати з матраца, а під час сну усуває ефект "з'їжджання" з краю матраца. Позитивний ефект від використання єврокаркасу можна також відзначити і в санітарно-гігієнічному плані, адже він перешкоджає проникненню значної кількості пилу та вологи у внутрішні шари матраца.