Односпальний матрац Matroluxe, Coffee, Лате

Новий товар

Виробник Matroluxe
Тип матраца Двосторонній
Тип пружинного блоку Pocket Spring
Жорсткість сторін матраца 3/3
Висота 200 мм.
Навантаження на одне спальне місце 150 кг.
Єврокаркас Так
Ефект зима/літо Ні
Чохол на блискавці Ні
Гарантія 5 років
Нестандартний розмір за 1 м ² 4947 грн.

5 550 грн

Наповнення:

1. Чохол жаккард
2. Насичена киснем піна Air Foam
3. Термоволокно
4. Незалежний пружинний блок Pocket Spring
5. Єврокаркас
6. Термоволокно
7. Насичена киснем піна Air Foam
8. Чохол жаккард

Опис матеріалів:

Чохол жаккард:
Тип тканинного полотна з переплетенням ниток, виробленого промисловим способом. Особливе переплетення ниток, що перекручуються, дає високу щільність полотна, за рахунок чого забезпечується тривалий термін служби матраца.

Насичена киснем піна Air Foam:
Високотехнологічний матеріал стійкий до деформації, високого ступеня еластичності, який "дихає": повітря проходить через тисячі відкритих і сполучених мікрокомірок, створюючи хорошу цикруляцію повітря. Air Foam - Інноваційний матеріал, ексклюзивна технологія. "Air Foam сістем" дозволяє підвищити комфортність матраца, отримати неповторні відчуття під час відпочинку, покращити якість сну (відпочиваючи на матраці з цим наповнювачем, людина швидше відновлює свої сили).

Термоволокно:
Міцний матеріал, що представляє собою поєднання натуральних (бавовна, льон, джут і вовна) і синтетичних (акрил, поліпропілен) волокон, пресованих при температурі 190°С. Використовується як проміжний шар для захисту м'яких шарів від деформації з боку пружинного блоку. Застосування термоволокна значно збільшує зносостійкість та термін експлуатації матраца.

Незалежний пружинний блок Pocket Spring:
Блок незалежних пружин, в якому кожна пружина вміщена в окремий мішечок і прогинається незалежно від інших. Така структура дозволяє рівномірно розподіляти тиск на тулуб людини і підтримувати хребет в правильному анатомічному положенні. Це створює яскраво виражений ортопедичний ефект та гарантує здоровий та комфортний сон.

Єврокаркас:
Посилення периметра матраца блоком пінополіуретану високої щільності, що надає рівної форми краям матраца на протязі всього терміну його експлуатації. Єврокаркас дозволяє абсолютно комфортно лягати та вставати з матраца, а під час сну усуває ефект "з'їжджання" з краю матраца. Позитивний ефект від використання єврокаркасу можна також відзначити і в санітарно-гігієнічному плані, адже він перешкоджає проникненню значної кількості пилу та вологи у внутрішні шари матраца.