Двоспальний матрац EMM, Sleep & Fly Organic, Verso

Новий товар

Виробник EMM
Тип матраца Двосторонній
Тип пружинного блоку Pocket Spring
Жорсткість сторін матраца 3/4
Висота 220 мм.
Навантаження на одне спальне місце 150 кг.
Єврокаркас Так
Ефект зима/літо Ні
Чохол на блискавці Ні
Гарантія 3 роки
Нестандартний розмір за 1 м ² 4021 грн.

10 952 грн

Наповнення:

1. Чохол Біо коттон
2. Високоеластична піна Carbon Foam
3. Кокосова койра
4. Термоволокно Eco Felt
5. Незалежний пружинний блок IQ Spring
6. Єврокаркас
7. Термоволокно Eco Felt
8. Високоеластична піна Carbon Foam
9. Чохол Біо коттон

Опис матеріалів:

Чохол Біо коттон:
Якісна тканина простібана матеріалом Bio Fiber на основі льону, що дозволяє повітрю природним чином циркулювати всередині матраца, захищаючи його від скупчення вологи та неприємних запахів. Створює оптимальний мікроклімат, дозволяючи шкірі "дихати". Не електризується. Витримує високе навантаження та має відмінну зносостійкість.

Високоеластична піна Carbon Foam:
Це високоеластичний матеріал, який має пористу структуру, за рахунок чого активно дихає і відводить вологу. Піна Carbon Foam покращує ортопедичну підтримку хребта. Є екологічно чистим матеріалом, оскільки не виділяє жодних шкідливих речовин. Нейтралізує неприємні запахи та надає оздоровчий вплив на людину. Має бактерицидні, каталітичні та сорбційні властивості.

Кокосова койра:
Є одним із найкращих природних настилів для матраца. Цей матеріал виготовляється шляхом скріплення волокон кокосового горіха натуральним латексним складом. Завдяки своїй волокнистій структурі має відмінну природну вентильованість і прекрасний теплообмін. Кокосова койра абсолютно безпечна для здоров'я, екологічно чиста та гіпоалергенна. Головне завдання кокосової койри у складі матраца – підвищення ортопедичного ефекту шляхом створення додаткової поверхневої жорсткості, а також продовження терміну служби матраца за рахунок кращого розподілу тиску між сусідніми шарами інших настилів.

Термоволокно Eco Felt:
Матеріал Eco Felt служить бар'єром між пружинним блоком і м'якими шарами матраца, надає виробу додаткової жорсткості та пружності, забезпечує рівномірний розподіл навантаження по всій поверхні виробу. Застосування термоволокна значно збільшує зносостійкість та термін експлуатації матраца.

Незалежний пружинний блок IQ Spring:
Щоб ефективно підлаштовуватися під зміну навантаження, застосовуються так звані «розумні пружини», спочатку вони забезпечують м'якість, а згодом оптимальну підтримку. Їхня особливість у тому, що вони виконані у формі пісочного годинника (вузька талія, широка основа), саме завдяки цьому в одній пружині зосереджено кілька рівнів жорсткості. Основними особливостями є те, що пружинний блок IQ spring витримує велике навантаження, здійснює ортопедичну та анатомічну підтримку хребта, та створює комфортні умови для сну.

Єврокаркас:
Посилення периметра матраца блоком пінополіуретану високої щільності, що надає рівної форми краям матраца на протязі всього терміну його експлуатації. Єврокаркас дозволяє абсолютно комфортно лягати та вставати з матраца, а під час сну усуває ефект "з'їжджання" з краю матраца. Позитивний ефект від використання єврокаркасу можна також відзначити і в санітарно-гігієнічному плані, адже він перешкоджає проникненню значної кількості пилу та вологи у внутрішні шари матраца.