Двоспальний матрац ЕММ, Take & Go, Big Roll

Новий товар

Виробник EMM
Тип матраца Двосторонній
Тип пружинного блоку Безпружинний
Жорсткість сторін матраца 4/5
Висота 210 мм.
Навантаження на одне спальне місце Без обмежень
Ефект зима/літо Так
Чохол на блискавці Ні
Гарантія 18 місяців
Нестандартний розмір за 1 м ² 4332 грн.

11 795 грн

Наповнення:

1. Чохол стрейч
2. Високоеластична піна
3. Ортопедична піна високої щільності
4. Високоеластична піна
5. Чохол стрейч

Опис матеріалів:

Чохол стрейч (зима/літо):
Стрейч - легкий і водночас щільний матеріал, що містить у своєму складі натуральні волокна. Тканина добре проводить повітря і вологу, має антимікробні та антистатичні властивості і дуже практична в експлуатації. Вона майже не мнеться, завдяки присутності еластичних волокон. У даній моделі є опція зима/літо. Завдяки цьому спати на ній однаково комфортно будь-якої пори року. Для досягнення ефекту чохол з різних боків виробу прошивають натуральною бавовною та вовною. Бавовна використовується з літнього боку, оскільки має підвищену гігроскопічність. Вона добре вбирає і відводить вологу, забезпечуючи міцний сон навіть у саму спекотну пору. Овеча шерсть ідеально підходить для зими. Вона допомагає швидше розслабитися, зігрітися та прискорює засинання. Також матеріал має бактерицидні властивості.

Високоеластична піна:
Високоеластична піна ідеально підлаштовується під контури вашого тіла, забезпечуючи найвищий ступінь зручності. Висока пружність піни обумовлена ​​чергуванням комірок різного розміру, які легко пропускають крізь себе повітря та швидко відновлюють початкову форму після інтенсивного стиснення. Рівень комфортності такої піни вдвічі вищий у порівнянні зі звичайною, що гарантує ідеальний комфорт для людей і малої маси тіла, і великої.

Ортопедична піна високої щільності:
Спеціальний вид ортопедичної піни з високою щільністю, яка повністю виготовлена ​​з оригінальних матеріалів. Ідеально підходить для надійної ортопедичної підтримки матраців. Це чудовий спосіб покращити сон, оскільки піна допомагає зменшити тиск, зберігаючи необхідну підтримку тіла. Завдяки цій піні ви отримуєте саме те, що шукали – доступне рішення, яке максимально забезпечує вам комфортний сон щоночі.