Двоспальний матрац ЕММ, Denim, Capri

Новий товар

Виробник EMM
Тип матраца Двосторонній
Тип пружинного блоку Безпружинний
Жорсткість сторін матраца 4/5
Висота 190мм.
Навантаження на одне спальне місце 130 кг.
Ефект зима/літо Так
Чохол на блискавці Ні
Гарантія 3 роки
Нестандартний розмір за 1 м ² 3332 грн.

9 071 грн

Наповнення:

1. Чохол стрейч
2. Піна Memory Foam з ефектом пам'яті
3. Ортопедична піна
4. Чохол стрейч

Опис матеріалів:

Чохол стрейч (зима/літо):
Стрейч - легкий і водночас щільний матеріал, що містить у своєму складі натуральні волокна. Тканина добре проводить повітря і вологу, має антимікробні та антистатичні властивості і дуже практична в експлуатації. Вона майже не мнеться, завдяки присутності еластичних волокон. У даній моделі є опція зима/літо. Завдяки цьому спати на ній однаково комфортно будь-якої пори року. Для досягнення ефекту чохол з різних боків виробу прошивають натуральною бавовною та вовною. Бавовна використовується з літнього боку, оскільки має підвищену гігроскопічність. Вона добре вбирає і відводить вологу, забезпечуючи міцний сон навіть у саму спекотну пору. Овеча шерсть ідеально підходить для зими. Вона допомагає швидше розслабитися, зігрітися та прискорює засинання. Також матеріал має бактерицидні властивості.

Піна Memory Foam з ефектом пам'яті:
Революційний матеріал із сповільненою еластичністю. Це мікропористий, екологічно чистий, гіпоалергенний матеріал, здатний запам'ятовувати форму тіла. Піна пам'яті підлаштовується під силует людини, що лежить на матраці, і «запам'ятавши» його, не чинить на тіло опір у відповідь. Після зняття навантаження матеріал швидко відновлює свій первісний вигляд, посилюючи анатомічний ефект виробу.

Ортопедична піна:
Нетоксичний, довговічний та гіпоалергенний матеріал. Завдяки структурним особливостям ортопедична піна сприяє правильному розподілу тиску на різні ділянки тіла, знімає напругу з судин та покращує кровообіг під час сну. Високий рівень щільності матеріалу покращує ортопедичні властивості матраца. Пінополіуретан, що широко використовується сьогодні в матрацах, має комфортну м'якість і водночас гарну пружність.