Двоспальний матрац Matroluxe, Naturelle Ultra, Азур

Новий товар

Виробник Matroluxe
Тип матраца Двосторонній
Тип пружинного блоку Pocket Spring
Жорсткість сторін матраца 3/4
Висота 210 мм.
Навантаження на одне спальне місце 140 кг.
Єврокаркас Так
Ефект зима/літо Ні
Чохол на блискавці Ні
Гарантія 3 роки
Нестандартний розмір за 1 м ² 5405 грн.

13 642 грн

Наповнення:

1. Чохол жаккард прошитий льоном
2. Латексована піна Latex Foam Green Special
3. Кокосова койра
4. Термоволокно
5. Незалежний пружинний блок Anatomy Spring System
6. Єврокаркас
7. Термоволокно
8. Латексована піна Latex Foam Green Special
9. Чохол жаккард прошитий льоном

Опис матеріалів:

Чохол жаккард прошитий льоном:
Тип тканинного полотна з переплетенням ниток, виробленого промисловим способом. Особливе переплетення ниток, що перекручуються, дає високу щільність полотна, за рахунок чого забезпечується тривалий термін служби матраца. Додатково ці чохли прошиті льоном, 300 г на 1 м². Таке рішення дозволило створити екологічний та гіпоалергенний простір. Екстракт зеленого чаю налічує понад 300 корисних елементів, які покращують здоров'я та настрій людини.

Латексована піна Latex Foam Green Special:
Cинтетичний аналог натурального латексу, що має всі його властивості з додаванням екстракту зеленого чаю. Це м'який пружний матеріал, що має високу повітропроникність і гігроскопічність. Екстракт зеленого чаю тонізує, розслаблює, покращує якість сну. Налічує понад 350 корисних елементів, які покращують здоров'я та настрій людини.

Кокосова койра:
Є одним із найкращих природних настилів для матраца. Цей матеріал виготовляється шляхом скріплення волокон кокосового горіха натуральним латексним складом. Завдяки своїй волокнистій структурі має відмінну природну вентильованість і прекрасний теплообмін. Кокосова койра абсолютно безпечна для здоров'я, екологічно чиста та гіпоалергенна. Головне завдання кокосової койри у складі матраца – підвищення ортопедичного ефекту шляхом створення додаткової поверхневої жорсткості, а також продовження терміну служби матраца за рахунок кращого розподілу тиску між сусідніми шарами інших настилів.

Термоволокно:
Міцний матеріал, що представляє собою поєднання натуральних (бавовна, льон, джут і вовна) і синтетичних (акрил, поліпропілен) волокон, пресованих при температурі 190°С. Використовується як проміжний шар для захисту м'яких шарів від деформації з боку пружинного блоку. Застосування термоволокна значно збільшує зносостійкість та термін експлуатації матраца.

Незалежний пружинний блок Anatomy Spring System:
Система незалежних пружин. Така структура дозволяє рівномірно розподіляти тиск на тулуб людини і підтримувати хребет в правильному анатомічному положенні. Це створює яскраво виражений ортопедичний ефект та гарантує здоровий та комфортний сон. На 20% більше елементів (320 пружин на 1 м²), ніж у класичному пружинному блоці. Забезпечує максимальний ортопедичний ефект та підтримку всього тіла.

Єврокаркас:
Посилення периметра матраца блоком пінополіуретану високої щільності, що надає рівної форми краям матраца на протязі всього терміну його експлуатації. Єврокаркас дозволяє абсолютно комфортно лягати та вставати з матраца, а під час сну усуває ефект "з'їжджання" з краю матраца. Позитивний ефект від використання єврокаркасу можна також відзначити і в санітарно-гігієнічному плані, адже він перешкоджає проникненню значної кількості пилу та вологи у внутрішні шари матраца.