Двоспальний матрац Matroluxe, ЛАТЕКС кокос ULTRA

Новий товар

Виробник Matroluxe
Тип матраца Двосторонній
Тип пружинного блоку Безпружинний
Жорсткість сторін матраца 3/3
Висота 210 мм.
Навантаження на одне спальне місце 120 кг.
Ефект зима/літо Ні
Чохол на блискавці Так
Гарантія 5 років
Нестандартний розмір за 1 м ² 18786 грн.

46 477 грн

Наповнення:

1. Чохол стрейч - жакард глибокої прошивки
2. Натуральний перфорований зонований латекс
3. Кокосова койра
4. Натуральний перфорований зонований латекс
5. Чохол стрейч - жакард глибокої прошивки

Опис матеріалів:

Чохол стрейч жаккард:
Це сучасний вид високоеластичного жаккардового полотна, який зберігає всі позитивні якості: повітрообмін, вологопроникність, міцність та довговічність. Тканина характеризується практичністю та стійкістю до стирання. До складу матеріалу входять волокна лайкри, еластану або спандексу, що покращують характеристики тканини, наділяючи її здатністю добре зберігати початкову форму. Матеріал дуже приємний на дотик, не збивається і досить простий у догляді.

Натуральний латекс:
Виготовляють його із соку особливого дерева – бразильської гевеї, яка є представницею сімейства вічнозелених молочайних та росте переважно у тропіках. Такий каучук має виключно природне походження, визнаний екологічно чистим та безпечним для здоров'я. При цьому натуральний латекс має не тільки переваги, але й недоліки. Така сировина поступово руйнується під впливом прямих сонячних променів, а також псується при контакті з жирними речовинами. Щоб підвищити зносостійкість матеріалу та зробити його більш практичним, у виробництві використовують спеціальні добавки – присадки. Найбільш поширеним серед них вважається мономер ізопрен.

Кокосова койра:
Є одним із найкращих природних настилів для матраца. Цей матеріал виготовляється шляхом скріплення волокон кокосового горіха натуральним латексним складом. Завдяки своїй волокнистій структурі має відмінну природну вентильованість і прекрасний теплообмін. Кокосова койра абсолютно безпечна для здоров'я, екологічно чиста та гіпоалергенна. Головне завдання кокосової койри у складі матраца – підвищення ортопедичного ефекту шляхом створення додаткової поверхневої жорсткості, а також продовження терміну служби матраца за рахунок кращого розподілу тиску між сусідніми шарами інших настилів.