Двоспальний матрац Matroluxe, Мілан

Новий товар

Виробник Matroluxe
Тип матраца Двосторонній
Тип пружинного блоку Безпружинний
Жорсткість сторін матраца 4/5
Висота 200 мм.
Навантаження на одне спальне місце 130 кг.
Ефект зима/літо Ні
Чохол на блискавці Так
Гарантія 5 років
Нестандартний розмір за 1 м ² 18026 грн.

44 305 грн

Наповнення:

1. Чохол стрейч - жакард глибокої прошивки
2. Кокосова койра
3. Натуральний латекс
4. Кокосова койра
5. Натуральний латекс
6. Кокосова койра
7. Натуральний латекс
8. Чохол стрейч - жакард глибокої прошивки

Опис матеріалів:

Чохол стрейч жаккард:
Це сучасний вид високоеластичного жаккардового полотна, який зберігає всі позитивні якості: повітрообмін, вологопроникність, міцність та довговічність. Тканина характеризується практичністю та стійкістю до стирання. До складу матеріалу входять волокна лайкри, еластану або спандексу, що покращують характеристики тканини, наділяючи її здатністю добре зберігати початкову форму. Матеріал дуже приємний на дотик, не збивається і досить простий у догляді.

Кокосова койра:
Є одним із найкращих природних настилів для матраца. Цей матеріал виготовляється шляхом скріплення волокон кокосового горіха натуральним латексним складом. Завдяки своїй волокнистій структурі має відмінну природну вентильованість і прекрасний теплообмін. Кокосова койра абсолютно безпечна для здоров'я, екологічно чиста та гіпоалергенна. Головне завдання кокосової койри у складі матраца – підвищення ортопедичного ефекту шляхом створення додаткової поверхневої жорсткості, а також продовження терміну служби матраца за рахунок кращого розподілу тиску між сусідніми шарами інших настилів.

Натуральний латекс:
Натуральний спінений матеріал, який отримується з переробленого соку дерева Гевеї. Латекс надзвичайно еластичний, пружний та гігієнічний матеріал, що має пористу структуру. Латексні плити в основному виконуються з вертикальними отворами, які дозволяють відводити вологу та вентилювати спальне місце. Головна перевага натурального латексу - його структура з часом практично не дає усадки, а значить довгий час даруватиме комфорт нового виробу.