Двоспальний матрац Matroluxe, Shine, Лілак

Новий товар

Виробник Matroluxe
Тип матраца Двосторонній
Тип пружинного блоку Безпружинний
Жорсткість сторін матраца 3/3,5
Висота 210 мм.
Навантаження на одне спальне місце 140 кг.
Ефект зима/літо Ні
Чохол на блискавці Так
Гарантія 18 місяців
Нестандартний розмір за 1 м ² 7493 грн.

19 221 грн

Наповнення:

1. Чохол стрейч - жакард глибокої прошивки
2. Піна Oxigen Foam з масажним ефектом
3. Кокосова койра
4. Екологічно чиста піна Natural Foam
5. Піна Oxigen Foam з масажним ефектом
6. Чохол стрейч - жакард глибокої прошивки

Опис матеріалів:

Чохол стрейч жаккард:
Це сучасний вид високоеластичного жаккардового полотна, який зберігає всі позитивні якості: повітрообмін, вологопроникність, міцність та довговічність. Тканина характеризується практичністю та стійкістю до стирання. До складу матеріалу входять волокна лайкри, еластану або спандексу, що покращують характеристики тканини, наділяючи її здатністю добре зберігати початкову форму. Матеріал дуже приємний на дотик, не збивається і досить простий у догляді.

Піна Oxigen Foam з масажним ефектом:
Це м'який, екологічно чистий і пружний матеріал, що має високу повітропроникність і гігроскопічність. Являє собою поєднання поролону та латексу. Матеріал із великою кількістю комірок, наповнених повітрям. Структура повітряна, пружна. Створює досить м'яке спальне місце, яке набуває форми тіла.

Кокосова койра:
Є одним із найкращих природних настилів для матраца. Цей матеріал виготовляється шляхом скріплення волокон кокосового горіха натуральним латексним складом. Завдяки своїй волокнистій структурі має відмінну природну вентильованість і прекрасний теплообмін. Кокосова койра абсолютно безпечна для здоров'я, екологічно чиста та гіпоалергенна. Головне завдання кокосової койри у складі матраца – підвищення ортопедичного ефекту шляхом створення додаткової поверхневої жорсткості, а також продовження терміну служби матраца за рахунок кращого розподілу тиску між сусідніми шарами інших настилів.

Екологічно чиста піна Natural Foam:
Інноваційний екологічний матеріал. Добре пропускає повітря, не накопичує пил та вологу. Має оптимальне співвідношення м'якості і пружності, витримує високі навантаження.