Двоспальний матрац EMM, Sleep&Fly, Daily 2 в 1

Новий товар

Виробник EMM
Тип матраца Двосторонній
Тип пружинного блоку Pocket Spring (7-зонний)
Жорсткість сторін матраца 4/5
Висота 210 мм.
Навантаження на одне спальне місце 140 кг.
Єврокаркас Так
Ефект зима/літо Так
Чохол на блискавці Ні
Гарантія 36 місяців
Нестандартний розмір за 1 м ² 3464 грн.

9 434 грн

Наповнення:

1. Чохол жаккард із мікрофіброю
2. Піна з масажним ефектом
3. Латексована кокосова койра Politex
4. Незалежний пружинний блок Pocket Spring
5. Єврокаркас
6. Термоволокно
7. Піна з масажним ефектом
8. Чохол жаккард із мікрофіброю

Опис матеріалів:

Чохол жаккард із мікрофіброю (зима/літо):
Жаккард із вмістом волокон мікрофібри надає м'якості та комфорту поверхні. Особливе плетіння тканини з додаванням еластичних волокон добре пропускає повітря і робить чохол міцним, зносостійким та гарантує тривалий термін служби. Чохол з різних боків матраца прошитий шаром вовни та бавовни, завдяки чому створюється ефект зима/літо. Завдяки шару вовни натурального походження, що чудово зберігає тепло, створюється "зимова" сторона матраца. Шар бавовни, що має гарну вентиляцію, у свою чергу створює "літню" сторону матраца. Бавовна – натуральний матеріал, відомий своїми абсорбуючими властивостями.

Піна з масажним ефектом:
Високоеластичний, щільний, нетоксичний та довговічний матеріал спеціально створений для покращення ортопедичної підтримки вашого хребта. Завдяки унікальній формі ортопедична піна має корисні масажні властивості, сприяє правильному розподілу тиску на різні ділянки тіла, знімає навантаження з судин, покращує кровообіг та загальне самопочуття під час відпочинку.

Латексована кокосова койра Politex:
Єдина в Україні інноваційна технологія обробки кокосу: армування волокон сіткою із 100% поліестерового матеріалу. Ця технологія гарантує міцність виробу та збільшує термін служби матраца на 20%, а також покращує ортопедичні властивості продукту. Кокосова койра є одним із найкращих природних настилів для матраца. Цей матеріал виготовляється шляхом скріплення волокон кокосового горіха натуральним латексним складом. Завдяки своїй волокнистій структурі має відмінну природну вентильованість і прекрасний теплообмін. Кокосова койра абсолютно безпечна для здоров'я, екологічно чиста та гіпоалергенна. Головне завдання кокосової койри у складі матраца – підвищення ортопедичного ефекту шляхом створення додаткової поверхневої жорсткості, а також продовження терміну служби матраца за рахунок кращого розподілу тиску між сусідніми шарами інших настилів.

Незалежний пружинний блок Pocket Spring:
Блок незалежних пружин, в якому кожна пружина вміщена в окремий мішечок і прогинається незалежно від інших. Така структура дозволяє рівномірно розподіляти тиск на тулуб людини і підтримувати хребет в правильному анатомічному положенні. Це створює яскраво виражений ортопедичний ефект та гарантує здоровий та комфортний сон.

Єврокаркас:
Посилення периметра матраца блоком пінополіуретану високої щільності, що надає рівної форми краям матраца на протязі всього терміну його експлуатації. Єврокаркас дозволяє абсолютно комфортно лягати та вставати з матраца, а під час сну усуває ефект "з'їжджання" з краю матраца. Позитивний ефект від використання єврокаркасу можна також відзначити і в санітарно-гігієнічному плані, адже він перешкоджає проникненню значної кількості пилу та вологи у внутрішні шари матраца.

Термоволокно:
Міцний матеріал, що представляє собою поєднання натуральних (бавовна, льон, джут і вовна) і синтетичних (акрил, поліпропілен) волокон, пресованих при температурі 190°С. Використовується як проміжний шар для захисту м'яких шарів від деформації з боку пружинного блоку. Застосування термоволокна значно збільшує зносостійкість та термін експлуатації матраца.