Якість:

Колектив нашого підприємства докладає максимум зусиль для того, щоб наші клієнти були задоволені якістю наших меблів та рекомендували нас своїм родичам та знайомим. Ми виробляємо ліжка з травня 2014 року і постійно вдосконалюємо свою продукцію, станом на 2022-й рік ми стабільно виробляємо 100 одиниць ліжок на місяць. Ми чесно говоримо про те, що продукція виготовляється з живого матеріалу (з Масиву та Суцільноламельного щита дерева) та живими людьми, ми пишаємося тим, що відсоток браку у нас на виробництві не перевищує 3%.

Особливості меблів з деревини:

Деревина – природний матеріал, здатний мати незначні дефекти поверхні навіть за якісної обробки механічним обладнанням. Меблеві деталі не штампуються і не відливаються в точні форми, тому пред'являти до них ті ж вимоги, що й до меблів із металу, скла, пластмаси чи МДФ, некоректно. Те саме стосується природної фактури і кольору виробу - незважаючи на схожу однорідність, для кожного виробу вони неповторні. Вибираючи меблі з деревини, необхідно враховувати перелічені вище фактори. У прихованих деталях, недоступних оку на зовнішній вигляд, допускається наявність недоліків, за умови, що вони не впливають на функціональне призначення виробу.

Оформлення замовлення:

Отримати детальну консультацію про меблі, які ми виробляємо, ви зможете за телефонами, Viber або електронною поштою, зазначеними в розділі «Контакти». Замовлення оформлюється через кошик на нашому сайті (найпростіший спосіб) або електронною поштою або Viber зазначеним у розділі «Контакти». Для оформлення замовлення необхідно вказати назву моделі, породу деревини, розмір, колір, бажану додаткову комплектацію та контактну інформацію..