Односпальний матрац Matroluxe, FourRed, Кармін

Новий товар

Виробник Matroluxe
Тип матраца Двосторонній
Тип пружинного блоку Pocket Spring (5-зонний)
Жорсткість сторін матраца 3/3
Навантаження на одне спальне місце 130 кг.
Єврокаркас Так
Ефект зима/літо Так
Чохол на блискавці Так
Гарантія 3 роки
Нестандартний розмір за 1 м ? 3740 грн.
Висота 190мм.

4 344 грн

Наповнення:

1. Чохол стрейч – жаккард
2. Натуральний волокнистий матеріал Be-Fiber
3. Термоволокно
4. Незалежний пружинний блок Pocket Spring 5-ти зонний
5. Єврокаркас
6. Термоволокно
7. Натуральний волокнистий матеріал Be-Fiber
8. Чохол стрейч – жаккард

Опис матеріалів:

Чохол стрейч – жаккард (зима/літо):
Це сучасний вид високоеластичного жаккардового полотна, який зберігає всі позитивні якості: повітрообмін, вологопроникність, міцність та довговічність. До складу матеріалу входять волокна лайкри, еластану або спандексу, що покращують характеристики тканини, наділяючи її здатністю добре зберігати початкову форму. Матеріал дуже приємний на дотик, не збивається і досить простий у догляді. У даній моделі є опція зима/літо. Завдяки цьому спати на ній однаково комфортно будь-якої пори року. Для досягнення ефекту чохол з різних боків виробу прошивають натуральною бавовною та вовною. Бавовна використовується з літнього боку, оскільки має підвищену гігроскопічність. Вона добре вбирає і відводить вологу, забезпечуючи міцний сон навіть у саму спекотну пору. Овеча шерсть ідеально підходить для зими. Вона допомагає швидше розслабитися, зігрітися та прискорює засинання. Також матеріал має бактерицидні властивості.

Натуральний волокнистий матеріал Be-Fiber:
Інноваційний матеріал з великим вмістом волокон природного походження. Виготовляється шляхом безклейового з'єднання. На відміну від класичного термоволокна, полотно Bi-fiber значно товщий та щільніший, але при цьому воно також залишається високоеластичним. Завдяки своїй формі та розташуванню, надає матрацу гнучкість, пружність та посилює його ортопедичний ефект.

Термоволокно:
Міцний матеріал, що представляє собою поєднання натуральних (бавовна, льон, джут і вовна) і синтетичних (акрил, поліпропілен) волокон, пресованих при температурі 190°С. Використовується як проміжний шар для захисту м'яких шарів від деформації з боку пружинного блоку. Застосування термоволокна значно збільшує зносостійкість та термін експлуатації матраца.

Незалежний пружинний блок Pocket Spring 5-ти зонний:
Блок незалежних пружин, в якому кожна пружина вміщена в окремий мішечок і прогинається незалежно від інших. Така структура дозволяє рівномірно розподіляти тиск на тулуб людини і підтримувати хребет в правильному анатомічному положенні. Це створює яскраво виражений ортопедичний ефект та гарантує здоровий та комфортний сон. Для створення різних зон пружності або цілих блоків підвищеної жорсткості застосовується дріт різної товщини (діаметра), використовуються пружини різних діаметрів. Чим менший діаметр пружини, (чим вона тонша), тим більше проявляється еластичність блоку пружин.

Єврокаркас:
Посилення периметра матраца блоком пінополіуретану високої щільності, що надає рівної форми краям матраца на протязі всього терміну його експлуатації. Єврокаркас дозволяє абсолютно комфортно лягати та вставати з матраца, а під час сну усуває ефект "з'їжджання" з краю матраца. Позитивний ефект від використання єврокаркасу можна також відзначити і в санітарно-гігієнічному плані, адже він перешкоджає проникненню значної кількості пилу та вологи у внутрішні шари матраца.