Односпальний матрац Matroluxe, Yellow, Honey

Новий товар

Виробник Matroluxe
Тип матраца Двосторонній
Тип пружинного блоку Pocket Spring 5 зон + система Butterfly
Жорсткість сторін матраца 3/4
Навантаження на одне спальне місце 140 кг.
Єврокаркас Так
Ефект зима/літо Так
Чохол на блискавці Ні
Гарантія 24 місяці
Нестандартний розмір за 1 м ? 4613 грн.
Висота 220 мм.

9 768 грн

Наповнення:

1. Чохол стрейч – жаккард глибокої прошивки
2. Ортопедична піна Air Foam
3. Кокосова койра
4. Термоволокно
5. Незалежний пружинний блок Pocket Spring 5 zones посилений системою підтримки Butterfly
6. Єврокаркас
7. Термоволокно
8. Ортопедична піна Air Foam
9. Чохол стрейч – жаккард глибокої прошивки

Опис матеріалів:

Чохол стрейч жаккард (зима/літо):
Це сучасний вид високоеластичного жаккардового полотна, який зберігає всі позитивні якості: повітрообмін, вологопроникність, міцність та довговічність. Тканина характеризується практичністю та стійкістю до стирання. До складу матеріалу входять волокна лайкри, еластану або спандексу, що покращують характеристики тканини, наділяючи її здатністю добре зберігати початкову форму. Матеріал дуже приємний на дотик, не збивається і досить простий у догляді. У даній моделі є опція зима/літо. Завдяки цьому спати на ній однаково комфортно будь-якої пори року. Для досягнення ефекту чохол з різних боків виробу прошивають натуральною бавовною та вовною. Бавовна використовується з літнього боку, оскільки має підвищену гігроскопічність. Вона добре вбирає і відводить вологу, забезпечуючи міцний сон навіть у саму спекотну пору. Овеча шерсть ідеально підходить для зими. Вона допомагає швидше розслабитися, зігрітися та прискорює засинання. Також матеріал має бактерицидні властивості.

Ортопедична піна Air Foam:
Високотехнологічний матеріал стійкий до деформації, високого ступеня еластичності, який "дихає": повітря проходить через тисячі відкритих і сполучених мікрокомірок, створюючи хорошу цикруляцію повітря. Air Foam - Інноваційний матеріал, ексклюзивна технологія. "Air Foam сістем" дозволяє підвищити комфортність матраца, отримати неповторні відчуття під час відпочинку, покращити якість сну (відпочиваючи на матраці з цим наповнювачем, людина швидше відновлює свої сили).

Кокосова койра:
Є одним із найкращих природних настилів для матраца. Цей матеріал виготовляється шляхом скріплення волокон кокосового горіха натуральним латексним складом. Завдяки своїй волокнистій структурі має відмінну природну вентильованість і прекрасний теплообмін. Кокосова койра абсолютно безпечна для здоров'я, екологічно чиста та гіпоалергенна. Головне завдання кокосової койри у складі матраца – підвищення ортопедичного ефекту шляхом створення додаткової поверхневої жорсткості, а також продовження терміну служби матраца за рахунок кращого розподілу тиску між сусідніми шарами інших настилів.

Термоволокно:
Міцний матеріал, що представляє собою поєднання натуральних (бавовна, льон, джут і вовна) і синтетичних (акрил, поліпропілен) волокон, пресованих при температурі 190°С. Використовується як проміжний шар для захисту м'яких шарів від деформації з боку пружинного блоку. Застосування термоволокна значно збільшує зносостійкість та термін експлуатації матраца.

Незалежний пружинний блок Pocket Spring 5 zones посилений системою підтримки Butterfly:
Блок незалежних пружин, в якому кожна пружина вміщена в окремий мішечок і прогинається незалежно від інших. Така структура дозволяє рівномірно розподіляти тиск на тулуб людини і підтримувати хребет в правильному анатомічному положенні. Це створює яскраво виражений ортопедичний ефект та гарантує здоровий та комфортний сон. Для створення різних зон пружності або цілих блоків підвищеної жорсткості застосовується дріт різної товщини (діаметра), використовуються пружини різних діаметрів. Чим менший діаметр пружини, (чим вона тонша), тим більше проявляється еластичність блоку пружин. Система підтримки Butterfly – посилює жорсткість країв, тим самим збільшує термін служби та зберігає ортопедичні якості матраца протягом усього періоду експлуатації. Надає матрацу пружність та посилює ортопедичний ефект. Завдяки такому посиленню каркаса, матраци оснащені системою Butterfly здатні витримувати навіть найвищі навантаження.

Єврокаркас:
Посилення периметра матраца блоком пінополіуретану високої щільності, що надає рівної форми краям матраца на протязі всього терміну його експлуатації. Єврокаркас дозволяє абсолютно комфортно лягати та вставати з матраца, а під час сну усуває ефект "з'їжджання" з краю матраца. Позитивний ефект від використання єврокаркасу можна також відзначити і в санітарно-гігієнічному плані, адже він перешкоджає проникненню значної кількості пилу та вологи у внутрішні шари матраца.