Двоспальний матрац ЕММ, Arabeska, Tiara

Новий товар

Виробник EMM
Тип матраца Двосторонній
Тип пружинного блоку Безпружинний
Жорсткість сторін матраца 3/4
Навантаження на одне спальне місце 150 кг.
Ефект зима/літо Ні
Чохол на блискавці Ні
Гарантія 3 роки
Нестандартний розмір за 1 м ? 3675 грн.
Висота 190мм.

10 805 грн

Наповнення:

1. Чохол Floral delux
2. Ортопедична Піна Seven - Z foam з масажним ефектом
3. Кокосова койра
4. Піна Suport foam
5. Ортопедична Піна Seven - Z foam з масажним ефектом
6. Чохол Floral delux

Опис матеріалів:

Чохол Floral delux:
Гармонійне поєднання європейської якості та східної вишуканості. Міцний бельгійський стрейч із збільшеною на 20% щільністю тканини з витонченим дизайном перетворює чохол матраца на справжній витвір мистецтва. У такому чохлі ваш матрац стане прикрасою спальної кімнати та забезпечить комфортний сон рівня delux. Тканина чохла ніжна та приємна на дотик, міцна та зносостійка, не електризується та дарує додаткові нотки комфорту під час сну.

Ортопедична Піна Seven - Z foam з масажним ефектом:
Піна підвищеної комфортності, що складається з 7 контурних зон. Кожна зона забезпечує точну та досконалу анатомічну підтримку 7 зон кістково-м'язової будови тіла людини. Довговічний та гіпоалергенний матеріал, що дарує відчуття повного розслаблення та гарне самопочуття щодня.

Кокосова койра:
Є одним із найкращих природних настилів для матраца. Цей матеріал виготовляється шляхом скріплення волокон кокосового горіха натуральним латексним складом. Завдяки своїй волокнистій структурі має відмінну природну вентильованість і прекрасний теплообмін. Кокосова койра абсолютно безпечна для здоров'я, екологічно чиста та гіпоалергенна. Головне завдання кокосової койри у складі матраца – підвищення ортопедичного ефекту шляхом створення додаткової поверхневої жорсткості, а також продовження терміну служби матраца за рахунок кращого розподілу тиску між сусідніми шарами інших настилів.

Піна Suport foam:
Нетоксичний, довговічний та гіпоалергенний матеріал. Завдяки структурним особливостям сприяє правильному розподілу тиску на різні ділянки тіла, знімає напругу з судин та покращує кровообіг під час сну. Високий рівень щільності матеріалу покращує ортопедичні властивості матраца. Широко використовується сьогодні в матрацах, має комфортну м'якість і водночас гарну пружність.