Двоспальний матрац Matroluxe, Naturelle, Маунт

Новий товар

Виробник Matroluxe
Тип матраца Двосторонній
Тип пружинного блоку Smart Spring Multizone 7 zones
Жорсткість сторін матраца 3/3
Навантаження на одне спальне місце 150 кг.
Єврокаркас Так
Ефект зима/літо Так
Чохол на блискавці Ні
Гарантія 18 місяців
Нестандартний розмір за 1 м ? 4183 грн.
Висота 210 мм.

10 457 грн

Наповнення:

1. Чохол Екстра жаккард глибокої прошивки
2. Ортопедична піна Oxigen Foam
3. Термоволокно
4. Незалежний пружинний блок Smart Spring Multizone 7 zones
5. Єврокаркас
6. Термоволокно
7. Ортопедична піна Oxigen Foam
8. Чохол Екстра жаккард глибокої прошивки

Опис матеріалів:

Чохол екстра жаккард (зима/літо):
Це сучасний вид високоеластичного жаккардового полотна, який зберігає всі позитивні якості: повітрообмін, вологопроникність, міцність та довговічність. Тканина характеризується практичністю та стійкістю до стирання. До складу матеріалу входять волокна лайкри, еластану або спандексу, що покращують характеристики тканини, наділяючи її здатністю добре зберігати початкову форму. Матеріал дуже приємний на дотик, не збивається і досить простий у догляді. У даній моделі є опція зима/літо. Завдяки цьому спати на ній однаково комфортно будь-якої пори року. Для досягнення ефекту чохол з різних боків виробу прошивають натуральною бавовною та вовною. Бавовна використовується з літнього боку, оскільки має підвищену гігроскопічність. Вона добре вбирає і відводить вологу, забезпечуючи міцний сон навіть у саму спекотну пору. Овеча шерсть ідеально підходить для зими. Вона допомагає швидше розслабитися, зігрітися та прискорює засинання. Також матеріал має бактерицидні властивості.

Ортопедична піна Oxigen Foam:
Полімерний, екологічно чистий і пружний матеріал, що має високу повітропроникність і гігроскопічність. Має комфортну м'якість і водночас гарну пружність. Безпечний, досить довговічний, не піддається грибкам та плісняві, створюючи комфорт для здорового сну.

Термоволокно:
Міцний матеріал, що представляє собою поєднання натуральних (бавовна, льон, джут і вовна) і синтетичних (акрил, поліпропілен) волокон, пресованих при температурі 190°С. Використовується як проміжний шар для захисту м'яких шарів від деформації з боку пружинного блоку. Застосування термоволокна значно збільшує зносостійкість та термін експлуатації матраца.

Незалежний пружинний блок Smart Spring Multizone 7 zones:
Блок незалежних пружин, в якому кожна пружина вміщена в окремий мішечок і прогинається незалежно від інших. Така структура дозволяє рівномірно розподіляти тиск на тулуб людини і підтримувати хребет в правильному анатомічному положенні. Це створює яскраво виражений ортопедичний ефект та гарантує здоровий та комфортний сон. Для створення різних зон пружності або цілих блоків підвищеної жорсткості застосовується дріт різної товщини (діаметра), використовуються пружини різних діаметрів. Чим менший діаметр пружини, (чим вона тонша), тим більше проявляється еластичність блоку пружин. Поверхня розділена на сім зон різної жорсткості підтримки різних частин тіла.

Єврокаркас:
Посилення периметра матраца блоком пінополіуретану високої щільності, що надає рівної форми краям матраца на протязі всього терміну його експлуатації. Єврокаркас дозволяє абсолютно комфортно лягати та вставати з матраца, а під час сну усуває ефект "з'їжджання" з краю матраца. Позитивний ефект від використання єврокаркасу можна також відзначити і в санітарно-гігієнічному плані, адже він перешкоджає проникненню значної кількості пилу та вологи у внутрішні шари матраца.