Якість:

Колектив нашого підприємства докладає максимум зусиль для того, щоб наші клієнти були задоволені якістю наших меблів та рекомендували нас своїм родичам та знайомим. Ми виробляємо ліжка з травня 2014 року і постійно вдосконалюємо свою продукцію, станом на 2022-й рік ми стабільно виробляємо 100 одиниць ліжок на місяць. Ми чесно говоримо про те, що продукція виготовляється з живого матеріалу (з Масиву та Суцільноламельного щита дерева) та живими людьми, ми пишаємося тим, що відсоток браку у нас на виробництві не перевищує 3%.

Особливості меблів з деревини:

Деревина – природний матеріал, здатний мати незначні дефекти поверхні навіть за якісної обробки механічним обладнанням. Меблеві деталі не штампуються і не відливаються в точні форми, тому пред'являти до них ті ж вимоги, що й до меблів із металу, скла, пластмаси чи МДФ, некоректно. Те саме стосується природної фактури і кольору виробу - незважаючи на схожу однорідність, для кожного виробу вони неповторні. Вибираючи меблі з деревини, необхідно враховувати перелічені вище фактори. У прихованих деталях, недоступних оку на зовнішній вигляд, допускається наявність недоліків, за умови, що вони не впливають на функціональне призначення виробу.

Оформлення замовлення:

Отримати детальну консультацію про меблі, які ми виробляємо, ви зможете за телефонами, Viber або електронною поштою, зазначеними в розділі «Контакти». Замовлення оформлюється через кошик на нашому сайті (найпростіший спосіб) або електронною поштою або Viber зазначеним у розділі «Контакти». Для оформлення замовлення необхідно вказати назву моделі, породу деревини, розмір, колір, бажану додаткову комплектацію та контактну інформацію.

Терміни виготовлення:

Після оформлення замовлення наш менеджер зв'язується з вами за вказаною вами електронною поштою і в тому числі повідомляє термін виготовлення (1-7 календарних днів на складські позиції і до 21 - го календарного дня на позиції, що не підтримуються на складі). Замовлення з кур'єрською доставкою по Києву та в цілому по Україні доставляються протягом 7-ми календарних днів після виготовлення. Звертаємо вашу увагу на те, що ми виробляємо меблі згідно з вашим замовленням (модель, порода деревини, розмір, колір, додаткова комплектація), буває на виробництві різне: буває що відразу кілька столярів захворіли, буває що деревообробний верстат зламався і вимагає ремонту, бувають і просто неполадки у міській мережі електропостачання. Це трапляється рідко, але трапляється. При виникненні такої ситуації неминуче виникає затримка виготовлення замовлених вами меблів, ми чесно говоримо про те, що у нас рідко, але бувають такі затримки - до чотирнадцяти календарних днів і тріпати собі і нам нерви не варто, варто просто трохи почекати.

Оплата:

Після оформлення замовлення, наш менеджер зв'язується з вами за вказаною вами електронною поштою і в тому числі повідомляє реквізити для внесення задатку. Ми впевнені в якості нашої продукції, завдаток мінімальний - 30% від вартості замовлення з відвантаженням по Києву і передмістюта та 50% при відправці по Україні). Реквізити розміщені у нас на сайті в розділі Контакти". Доплата здійснюється виключно готівкою при отриманні товару: При самовивезенні безпосередньо на виробництві. При доставці по Києву та передмісті виплачується кур'єрській службі за фактом доставки до парадного. При відправленні по Україні транспортною компанією Нова Пошта доплата можлива післяплатою.

Доставка:

Після оформлення замовлення наш менеджер зв'язується з вами і в тому числі запитує у вас транспортні умови: Можливий самовивіз. Доставка по Києву та передмісті здійснюється субпідрядною кур'єрською службою (час доставки заздалегідь повідомляє диспетчер або пропонує на вибір можливі варіанти). Вартість доставки до парадного по Києву складає 500 грн. (правий берег) та 600 грн. (лівий берег), у передмісті - за межею міста тариф 20 грн. за 1 км., занесення за домовленістю та оплачується додатково залежно від умов (ліфт, вручну, ліжко або комод...)


Складання ліжка звичайного 400 грн.

Відео інструкція: https://www.youtube.com/watch?v=nZ1fKJ_jBtE 

Складання ліжка з підйомним механізмом 500 грн.

Відео інструкція: https://www.youtube.com/watch?time_continue=377&v=MEgWxJmwgm8

Доставка по Україні здійснюється транспортною компанією Нова Пошта. Звертаємо вашу увагу на те, що при відправленні меблів по Україні всі меблі автоматично страхуються на 150% її вартості, що забезпечує гарантію її збереження і компенсує можливу моральну шкоду. При пошкодженні вантажу Нова Пошта у 100% випадків сплачувала страховку. Доставка оплачується згідно з тарифами перевізника, можлива адресна доставка.

Отримання товару:

При отриманні товару покупець зобов'язаний уважно оглянути меблі на предмет відсутності пошкоджень та недоліків, перевірити наявність фурнітури, яка йде в комплекті, і тільки після цього прийняти та сплатити товар. У разі виявлення недоліків при отриманні покупець зобов'язаний повернути меблі продавцю для усунення недоліків. Це зобов'язання обумовлено необхідністю максимально точного визначення на якому етапі виникли можливі пошкодження: при виробництві, доставці, або вже у покупця в будинку у процесі експлуатації. Претензії про механічні ушкодження (подряпини, вм'ятини і т.д.) після приймання товару не приймаються і вважаються такими, що були нанесені в процесі експлуатації. Реставрація здійснюється на договірних умовах.

Колір меблів:

Меблі виготовлені в кольорі лак і горіх (світлих тонах) мають яскраво виражену текстуру натуральної деревини, яка за своєю природою не однорідна (двох однакових дощок не існує) - цим і цінні. Кольоропередача монітора може змінювати колір у розумних межах. При дозамовленні меблів (придбали ліжко і після відвантаження його захотіли замовити до нього ящики для білизни або тумби з комодом) у кольорах: Горіх, Каштан, Вишня, Сірий колір меблів може відрізнятись від замовленого вами раніше. У кольорах: Лак, Венге, Білому та по палітрі RAL колір завжди на 100% ідентичний.

Правила експлуатації:

Деревина – це натуральний пористий, гідроскопічний матеріал. Меблі, зроблені з деревини дихають, як дихають, наприклад, шкіра людини або рослини. Дерев'яні меблі чуйно реагують на вплив навколишнього середовища - поглинають або втрачають вологу і, відповідно, розширюються або всихають, залежно від рівня вологості та температури навколишнього повітря. У процесі експлуатації меблі повинні запобігати різким перепадам температури і вологості повітря (не більше 1 °С на годину і не більше 5% вологості на годину). Оптимальна вологість та температура становить 40-60% вологості та 18-25°С. Влітку температура в наших широтах часто перевищує 25°С (для уникнення розсихання в даному випадку необхідно використовувати кондиціювання повітря), взимку ж вологість опускається до позначки 15-20% (для уникнення розсихання в даному випадку необхідно використовувати зволожувачі повітря). Слід уникати потрапляння прямих сонячних променів (це може призвести до поступового вигоряння меблів). Використання миючих засобів, до складу яких входять спиртові добавки, розчинники або абразивні речовини, не допускається.

Гарантія 24 місяці:

Гарантія не поширюється на дефекти, спричинені неправильною експлуатацією виробу: механічні пошкодження, пошкодження, спричинені впливом агресивних середовищ (різкі перепади температур, підвищена або знижена вологість, постійна дія прямого сонячного світла, використання абразивних, лужних та спиртових засобів для догляду за меблями) дефекти що виникли при самостійному складанні виробу.